Miranda Kerr Mango 2013 Çekimleri

Ailesi ve hayatı

Profesyonel olarak kariyerine 1997 yılında keşfedilmesinin ardından başlar. Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasındadır. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria's Secret vardır.
Miranda iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğudur. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okumuştur. 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci olmuş, Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalamıştır. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yapmayı başarır ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy gösterir. Daha sonra da Avustralya ve Yeni Zelanda'daki moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başlar. 23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloomile evlenmiştir. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom'u dünyaya getirmiştir.Kariyeri

2003
Miranda'nın kariyeri fotoğrafçı Erick Seban-Meyer Ober Jeans Paris tarafından gerçekleştirilen bir reklam kampanyası ile başlamış oldu.
2004
New York City’e taşınır ve Next ajansıyla anlaşır. Miranda; Baby Phat, Lisa Ho, Voodoo Dolls, Levi's, Bettina Liano, Nicola Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, John Richmond, Blumarine Swimwear, Seafolly Swimwear, Victoria's Secret, Anna Molinari, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Arden B, Cia Maritima, Amuleti J gibi markalara mankenlik yapar.
2006
Maybelline ile anlaşmasından sonra Miranda Kerr Victoria’s Secret defilelerine katılan ilk Avustralyalı manken olur.
2011
2011 Victoria's Secret Fashion Show'da 2.5 milyon dolarlık bir sutyen giydi.
2013
2013 yılının Nisan ayında Miranda Kerr 2006 yılından beri mankenliğini yaptığı Victoria's Secret ile yollarını ayırmıştır.

kaynak : http://tr.wikipedia.org/wiki/Miranda_Kerr

Ve Mango :)))


Mangoyla 2013 çekimlerini yapan miranda keyin performansı ve fiziği oldukça dikkat çeken ve göz dolduran cinsten. Bu kış ayında siyah ve beyazın uyumu var gibi görünüyor. İnce çizgiler oldukça popüler kazanacak,deri ceketsiz sokağa çıkılmayacak :) Puantiyeler yine vazgeçilmezler arasında.Ben her zaman elbiselerimde kesimi uygun olduğu sürece kemer kullanırım. Siyah renkler ve puantiyelerin favorim olmasından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu elbiseyi de alınacaklar listesine ekledim diyebilirim. Ayrıca V yaka oluşu ve elbisenin kumaşı ayrı bir hava katıyor. Ayakkabılara ise diyecek sözüm yok. Açıkçası bu tarz bir elbiseyi hiç bir zaman botla kullanmış değilim fakat bu kareyi gördükten sonra ilk işim deneyip bloğumda paylaşmak olacak.

Çiçekler , çiçekler , çiçekler.... Renklerin mükemmel uyumu. Denilecek söz yok gibi...
Lacivert beyaz ve siyahın uyumu oldukça şık gibi duruyor değil mi? Pantolon özellikle kış aylarında oldukça sıcak tutacağa benziyor. Üşürüm diye sakın korkmayın . Kış ayları için tasarlanmış özel kumaş ile sıcacık aylar sizi bekliyor.
Erkeksi kesimler. Bir ara Mavi Jeansta moda oldu fakat bu mangoya da çok yakıştı ama hala denemiş değilim.

2 yorum:

  1. Beautiful collection,
    lovely model!

    http://beautyfollower.blogspot.gr/

    YanıtlaSil
  2. Thank you for your comment about it. .Yes thats right :)))

    YanıtlaSil